Kdo je ELGAS Energy s.r.o. a kdo za námi stojí?

Kdo je ELGAS Energy s.r.o. a kdo za námi stojí?

Jsme mladá společnost obchodující s plynem a elektřinou na českém trhu. Jsme z 90% dcerou slovenské firmy ELGAS k.s.  a z 10% vlastněni finanční skupinou GGE a.s., která je taktéž slovenskou entitou.

Skupina GGE a.s. je silná a stabilní slovenská společnost, která investuje do různých oblastí energetického průmyslu. Celé portfolio lze vidět na stránce www.gge.sk. GGE, a.s. vyrábí elektřinu a teplo, obchoduje s energií, buduje vlastní distribuční sitě, investuje do energetiky.

Společnost ELGAS, k.s. – je významným dodavatelem elektřiny a zemního plynu na Slovensku. Je spolehlivým obchodním partnerem a zajišťuje bezpečné dodávky energií pro své zákazníky.

Společnost byla založena v únoru roku 2013 s cílem řádně se etablovat na českém trhu a navázat zde spolehlivé obchodní vztahy. Lidé, kteří stojí za touto společností mají letité zkušenosti z působení na středoevropských energetických a finančních trzích.

Právě spojení našich zkušeností a silného zázemí (především silné energetické skupiny GGE, a.s.) nám dává možnosti daleko rychlejšího rozvoje. Chceme tedy využít síly za námi stojících společností, abychom s větším pohodlím vybudovali zdravou -  a pro naše partnery spolehlivou a čitelnou - energetickou společnost. Co rozhodně nechceme, je být okrajovým a neznámým hráčem na českém trhu.

Těšíme se na spolupráci s každým spolehlivým partnerem.

Tým ELGAS Energy